Banka Hesap Numaralarımız

+90 (282) 264 18 82

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   07:00 - 19:30

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

2003 yılından günümüze “ Hizmet, Satın Almak ile Sınırlı Değildir " sloganı ile gelen Beser Yapı Market, bilgi ve birikimlerini edindiği deneyimlerle geliştirerek her geçen gün daha da büyümektedir. Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan Beser Yapı Malzemeleri perakende satış yapmakta ve siz değerli müşterilerine usta tedariği sağlamaktadır. Ayrıca 2019 yılı itibari ile e-ticaret hayatınada atılmış durumdadır.


Perakende de boya, hırdavat, tesisat, vitrafiye gibi alanlarda hizmet veren Beser Yapı Market uygun fiyat seçenekleriyle günden güne müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Polisan, Filli Boya ve Favori Boya Renklendirme Sistemi'nin de avantajını kullanan Beser Yapı Market müşterilerine sınırsız renk seçeneği sunmaktadır. Beser Yapı Markette; Polisan, Filli Boya, Cubo Boya, Permolit Boya ve Fawori boyaları, Çamsan ve Floorpan parke çeşitlerini, ECA ve Kas su armatürlerini, TülRay korniş çeşitlerini, Chattel iş aletlerini, Fırat Boru ve Kalde sıhhi tesisat malzemelerini, Isonem yalıtım Malzemeleri ve diğer hırdavat, nalburiye çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

vision

MİSYONUMUZ

Çağdaş ve kaliteli işletmelerimizde müşterilerimiz ve özel sektör kuruluşları ile aramızdaki değer ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.gelenekselleşmiş güven ve hizmet anlayışımız ile insana,doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden daha güçlü Türkiye ve daha mutlu bir toplum için çalışmaya devam etmektedir. Yenilikçi insan kaynakları sistemlerini uygulayarak, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini, çalışan ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulmasını sağlar. Sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

vision

VİZYONUMUZ

Toplam kalite yönetimi ve %100 müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, inşaat malzemeleri yardımcı aksesuarları sektöründe lider konumuna ulaşmak ve Tekirdağ'ın saygın firmaları arasında yer almaktır. Faaliyet gösterdiği yapı malzemeleri sektöründe, çalışanları ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve ülke ekonomisi için öncülerden biri olmak, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumun kalkınmasına katkıda bulunacak kuruluşlar arasında yerini almaktır.

Kalite Politikamız

Bizi Arayın +90 (282) 264 18 82

Bizi Arayın +90 (282) 264 18 82

Ortacami Mah. Ördeklidere Cad. Nazımbey Apt. No:35/A - Süleymanpaşa / Tekirdağ
+90 (282) 264 18 82
+90 (282) 264 18 84 (Off)

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ